دستاوردها
کانون دانش پژوهان نخبه » مطالب مفید » مطالب-م- معرفی محصولات جبهه فرهنگی » کتاب-سالنامه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی"ناب"
اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 1233
  • تاريخ: 23 فروردین 1393

کتاب-سالنامه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی"ناب"

سالنامه «ناب»، تلاشی است برای معرفی مراکز، مؤسسات، چهره‌ها و محصولات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در کشور و ایجاد شبکه و ارائه محتوا، ایده، موضوع و منابع این جبهه جهت استفاده فعالان این عرصه است.

این سالنامه در تلاش است با رویکرد عملیاتی در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، کتاب راهنما و نقشه عملیاتی باشد برای فعالان این عرصه در اقصی نقاط کشور که در مسجد، کانون، پایگاه، مدرسه، دانشگاه و یا مؤسسه‌شان در خط مقدم این جبهه مشغول فعالیت هستند.

«کتاب _ سالنامه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی» دارای چندین بخش اعم از «بیانات» همانند بیانات مقام معظم رهبری پیرامون جوانب مختلف فرهنگی و فرهنگ‌سازی، «محصولات» نظیر معرفی محصولات متنوع تولید و عرضه شده مرتبط با موضوع مناسبت‌های محوری سالنامه، «مؤسسات» نظیر معرفی مؤسسات، مراکز و گروه‌های فعال و عملیات محور جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، «رسانه‌ها»، نظیر معرفی سایت‌ها، پایگاه‌های خبری، روزنامه‌ها و مجلات متنوع و موضوعی، «چهره‌ها» نظیر زندگینامه، معرفی‌نامه و تولیدات چهره‌های بارز و فعال در عرصه جبهه فرهنگی انقلاب و «نکته فرهنگی» بخشی از نکات ناب و کاربردی سخنرانی‌ها، مقالات، دست‌نوشته‌ها و مصاحبه‌های چهره‌ها و عناصر فکری و گفتمان‌ساز جبهه فرهنگی انقلاب، است.

با توجه به تعدد عناصر فعال در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، محدودیت اطلاعات این حوزه و همچنین محدودیت فضای سالنامه، امکان انتشار همه عناصر وجود نداشته و این مجموعه با شاخص‌هایی چون تازگی، تنوع و جریان‌سازی انتخاب شده‌اند.

 


علاقه‌مندان برای تهیه «کتاب _ سالنامه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی» می‌توانند با شمار تلفن 02188318781 و یا با شماره پیامکی 30003448 و یا با www.zendegee.net تماس حاصل کنند.

*قابل ذکر می باشد که تعدادی از دانشجویان عضو کانون، جزء دست اندرکاران تهیه این محصول بوده اند.

 

موضوعات: جبهه فرهنگی انقلاب, روشنا, ناب, مدیریت جهادی, محصولات, 1393

ارسال نظر

نام:*
ايميل:
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *