دستاوردها
اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 815
  • تاريخ: 14 تیر 1392

کانون امام رضا (ع)

کانون علمی،فرهنگی امام رضا(ع) در منطقه 14
عرصه ای جدید برای حضور مجموعه
با توجه به تاکید مسئولین دلسوز و پرتلاش کشور مبنی بر توسعه شعب مجموعه ی کانون دانش پژوهان نخبه ، بر آن شدیم تا با توسعه فعالیت کانون دانش پژوهان نخبه در مناطق 14، 15 و 12 (بامرکزیت منطقه 14) و ایجاد یک فضای علمی- فرهنگی در سطح منطقه، پروژه کمربند جنوبی شهر بزرگ تهران را تکمیل کرده و این فضای بکر را از جهت علمی و فرهنگی پشتیبانی کنیم. تا علاوه بر معرفی فرهنگ جهاد علمی و فرهنگی ، دانش آموزان مستعد در این زمینه را شناسایی کرده و در ابعاد گوناگون هدایت نماییم.
با توجه به پتانسیل فرهنگی و علمی ویژه در مناطقی چون 14، 15 و 12 و حضور قشر مذهبی و فرهنگی این مناطق و همچنین حضور مدارس قدرتمند در زمینه های علمی و پژوهشی همچون دبیرستان ها و مدارس راهنمایی تیزهوشان و نمونه دولتی قدرتمند ،ضرورت حضور فعال کانون دانش پژوهان نخبه از سال ها پیش در این مناطق احساس می شد. اما به جهت محدودیت امکانات مادی و همچنین کمبود نیروی انسانی متاسفانه این مناطق مغفول مانده بودند.
اما با عنایات ویژه و الطاف الهی به مجموعه و نگاه متعهدانه و نخبه پرورانه مسئول محترم کانون های کادر ساز حضرت حجت الاسلام حاج آقای وافی و مدیر عامل محترم قرارگاه خاتم الاوصیا جناب آقای یکتا این امر محقق شد و این مجموعه رسما کار خود را در منطقه 14 واقع در میدان خراسان، خیابان 17شهریور،خیابان عجب گل، نبش کوچه خالقی پناه آغاز کرد.
در ادامه عکسهایی از فعالیت این کانون را مشاهده بفرمایید...


کانون امام رضا (ع)


کانون امام رضا (ع)


کانون امام رضا (ع)


کانون امام رضا (ع)


کانون امام رضا (ع)


کانون امام رضا (ع)


کانون امام رضا (ع)پایان مطلب

موضوعات: کانون, علمی, پژوهان, منطقه, مناطق, توسعه, 14, 15, شناسایی, مستعد, آموزان, فرهنگ, هدایت, معرفی, امام رضا, منطقه15, قدرتمند, منطقه14