دستاوردها
اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 777
  • تاريخ: 15 مرداد 1392

کلاس های تابستان در کانون

تابستان امسال ، کانون دانش پژوهان نخبه علاوه بر برنامه های ثابت علمی که هرساله داشته (مانند المپیاد ها و ...) کلاس های متنوعی را از نظرشیوه برگزاری و نوع کلاس ها به خود دید. کلاس های تابستانه امسال از قالب کلاس های درسی خارج شد و با توجه به زمینه فراغتی که این فصل دارد کلاس ها به سمت پژوهش و خلاقیت سوق داده شد. به طوریکه حدود 75 درصد کلاس های دانش آموزان مقاطع راهنمایی در کانون شامل کلاس های خلاقیت، نوآوری، ایده و ساخت ، کارسوق و از این قبیل برنامه ها می شود. در مقابل استقبال خوب و با انگیزه ی دانش آموزان از این دست کلاس ها باعث شد تا طرحی برای برگزاری مسابقات این چنینی ریخته شود و حتی مسابقاتی همچون مسابقات بازی های فکری (مثل بلاک آس، کوریدور و...) در بعضی از کانون ها با جامعه آماری بالا برگزار گردد.
این دستاورد ویژه ی سبب شد اهمیت این نوع برنامه ها و بخصوص کلاس ها بیشتر احساس شود و جای خالی آنها در برنامه های کانون پر شود. حضور بزرگان و پیشکسوت های کانون به عنوان معلم و مربی نیز در نوع خود بی نظیر بود که از این جمله می توان به حضور آقای حامد موسوی بعنوان معلم خلاقیت دوره 21 کانون امام رضا(ع) اشاره کرد.کارهای دانش آموزان این کلاس ها را می توانید در وبلاگ شخصی ایشان ( http://hamedmoosavi.blogfa.com ) مشاهده نمایید. گوشه ای از عکس های کلاس های ایده و ساخت و کارهای دانش آموزان که در کانون امام رضا (ع) برگزار شده است در ادامه قابل مشاهده است:

کلاس های تابستان در کانون
کلاس های تابستان در کانون
کلاس های تابستان در کانون
کلاس های تابستان در کانون
کلاس های تابستان در کانون

موضوعات: کانون, برنامه, تابستان, آموزان, کلاس, برگزاری, هوش, تابستانه, خلاقیت, ایده وساخت, مسابقات, پژوهان

ارسال نظر

نام:*
ايميل:
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *