دستاوردها
کانون دانش پژوهان نخبه » افتخارات » تجدید عهد دوباره با امام خامنه ای
اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 1549
  • تاريخ: 30 اسفند 1391

تجدید عهد دوباره با امام خامنه ای

در سال 89 باتوجه به موفقیت های علمی اعضاء و کسب مدال های کشوری و جهانی و به جهت تجدید عهد دوباره با ولایت و درست در برهه ای از زمان، که هنوز آتش فتنۀ جلبک های سبزی فرو ننشسته بود، اعضاء کانون طی اقدامی نمادین، 15 مدالِ رنگین المپیاد های ریاضی و فیزیک و شیمی که سند افتخاراتشان محسوب می شد را به امام خویش هدیه کردند. فرماندۀ کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سر لشگر عزیز جعفری به نماینگی از حضرت آقا مدال ها را در یافت نمودند و به محضر ایشان رساندند و ایشان با پیامی سراسر از نور بچه ها را مورد لطف و توجه قرار دادند. گذشته از برکات معنوی و آثار اجتماعی ، سفر دسته جمعی زیارت کربلا که از آرزوهای دیرین اعضای مجموعه بود روزیمان شد که خود دستاورد دیگر این حرکت بود.

تجدید عهد دوباره با امام خامنه ایپيام ولي امر مسلمين جهان امام خامنه اي (مدظله العالي) به اعضاي اهداكننده مدال كانون دانش پژ وهان نخبه :
«با سپاس از شما جوانان عزيز كه از جمله نور چشمان ملت بزرگ ايران و روشن كنندگان افق هاي آينده كشوريد. اين هديه ارزشمند رابه آستان قدس حضرت اباالحسن علي ابن موسي الرضا عليه آلاف السلام تقديم ميكنم. توفيق الهي يارتان باد.»

پاسخ تقدیر و تشکر اعضای کانون نخبه از پیام و دعای امام خامنه ای :
بسم الله الرحمن الرحیم
حضور رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‎ای مدظلّه العالی
عرض سلام
سلامی از صمیم قلب و ژرفای دل، سلامی که دعایی است برای سلامتی و عزت و اقتدار روزافزون شما تا ظهور امام عصر (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) و سپردن پرچم این انقلاب عظیم به دست صاحب اصلی آن.
ای رهبر عزیز ما
ما فرزندان کوچک انقلاب عظیم خمینی کبیر (رضوان الله تعالی علیه) و سربازان جان بر کف و دل سپرده‎ی شما از سومین نسل انقلاب اسلامی هستیم. ما در دامان پدران و مادرانمان که صدق عهد و بیعت خویش با امامشان را با خونفشانی در عرصه‎های پیروزی انقلاب و جبهه‎های دفاع مقدس اثبات نمودند، درس ولایتمداری و مجاهدت و زندگی عزت‎مندانه آموخته‎ایم.
ای نایب امام زمان ما
ما جمع کوچکی از خیل عظیم جوانانی هستیم که ندای «هل من ناصر» شما را در نهضت بزرگ علمی کشور و جنبش نرم افزاری شنیده‎اند و از اعماق وجود لبیک گویان به عرصه مجاهدت علمی شتافته‎اند. ما یقین داریم اگر شهدای ما امروز زنده بودند در پرتو اوامر ولیّشان راه مجاهده‎ی معرفتی و علمی در پیش می‎گرفتند.
ای فرمانده کل قوای وجود ما
ما توان و بضاعت خویش را صرف نمودیم تا سربازان خوبی برای شما باشیم و در جبهه‎ی نبرد علمی پا پس نکشیم. و خداوند متعال را شاکریم که طعم فتح را در این نبرد به ما چشاند و ما را در عرصه‎‎ی المپیادهای علمی کشوری و بین المللی به کسب مدالهای رنگین نائل کرد. و البته نیک می دانیم که این ابتدای راه است و تا فتح کامل قله‎های علمی و معرفتی راه بسیار مانده است.
ای عزیز مملکت دل‎های ما
این مدال ها را که نتیجه‎ی تلاش‎ها و مشقت های شبانه روزی چندساله‎ی ما و همه‎ی آبروی علمی ماست تقدیم شما می‎کنیم.چرا که باور داریم، ولایت و ولایت مداری ،محور و اساس همه تلاش ها و مجاهدت های ماست . از ما بپذیرید گرچه نیک می‎دانیم که برای تقدیم به حضرتعالی تحفه‎ای ناچیز است.
ما در خود سرمایه‎ای نمی بینیم، باشد که به هدایت و دعای خیر شما ما نیز بتوانیم چون شهیدان که به اشاره‎ی امام فتح الفتوح کردند، فتح الفتوح نماییم. چرا که:
فیض روح القدس ار باز مدد فرماید دیگران هم بکنند آنچه مسیحا می کرد

[center]تجدید عهد دوباره با امام خامنه ای

موضوعات: تجدید عهد, امام, دستاورد